°°Ach Ta Nálada°°

8. května 2008 v 18:38 |  °°About ME°°
Tak si tu tak sedím a přemýšlím...8-) (chytrolin)
...přemýšlím nad tím, že vlastně nevím co bych vám napsala...:-) (usmev) ale přesto tu sedím a zírám na monitor jako vyvoraná myš...říkám si proč? :-. (neznalecky) Vždyť za tu dobu co tu sedím (a že tu sedím už pěkně dlouho) .. bych mohla udělat spoustu jiných věcí :uklidit, jít ven, zalejt ty chudinky kytky co jsou uplně uschlý či spoustu jiných věcí! Ale NE! já si tu tupě sedím a píšu kraviny! Kraviny co se mi honí hlavou. (BU) (zarovka)

Popíjím tu kafe (CO) (kava)které je už vlažné, NECHUTNÁ MI, tak proč ho sakra piju? Mám ráda kafe s mlékem a cukrem, tak proč se nutím do té hnusné neochucené, studené břečky, kterou jsem si víc jak před hodinou uvařila? Proč si vnucuju ten pocit že mi chutná celozrný, tmavý chleba? Nízkotučné mléko? Obyčejná voda? Neochucený čaj? - Pocit že nemám hlad, že nemám chuť? Pocit nasycení po tom co sním malou dětskou porci dietního jídla?=| (zklamane)
Proč? Protože přeci chcí být štíhlá jako "ony", protože chci vyjít v létě v minisukni bez pocitu, že na mě všichni zírají a řikají si "ta má ale odvahu při svém "objemu" vzít tohle na sebe"... Ale není ta dieta zbytečná? Vždyť já přeci nevydržím celý život se hlídat v jídle abych zase nepřibrala, když už to konečně jednou schodím! Nechci mít "jojo" efekt, nechci si lhát..! Nechci si vnucovat falešné pocity..!
Vždyť, ale pro vnější krásu (chválně píšu "vnější").. se musí něco udělat, něco vytrpět, něco vydržet...Nevzdávat se ne? Umět říct jídlu NE! Kontrolovat se. Kontrolovat váhu, kalorie, ale také to, aby jsme to nepřehnali a nezačali trpět anotexií či bulímií že? Hmmm.......
- Snad se mi jednou splní to přání, ten sen - být štíhlá...
......Sedím tu a přemýšlím......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AshelinQa AshelinQa | E-mail | Web | 8. května 2008 v 18:44 | Reagovat

No tak to už je fakt drsné :-) Já si každou chvíli říkám to samé...

2 Virtual girl:) Virtual girl:) | Web | 8. května 2008 v 22:48 | Reagovat

Filozofka??:) Můžeme si podat ruce..:) taky často přemýšlím...nejen o hubnutí...vůbec o obecných věcech...:-)

NBo jo...Coby kdyby..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.